Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Zdawaliśmy sobie sprawę, jaka była ranga tego spotkania. Mecz mógł się podobać był ciekawy, szybki. Do końca staraliśmy się walczyć o korzystny wynik, a duża w tym zasługa Tomka Loski, który kilkoma świetnymi interwencjami sprawił, że do końca walczyliśmy o korzystny wynik. Co do przerw w grze w pierwszej i drugiej połowie, to chciałbym się skoncentrować na rzeczach sportowych. Takie przerwy na pewno wytrącają, ale wolałbym się bardziej skoncentrować na tym czy realizowaliśmy sobie to, co było wcześniej założone.

Romeo Jozak (trener Legii): - Chciałem pogratulować trenerowi rywala i Górnikowi za sportową postawę. Myślę tutaj o dwóch przerwach w grze. Nie jest to dla nikogo łatwe. Nasz przeciwnik pokazał, że ma naprawdę dobry zespół i naprawdę dobry skład. Również słowa uznania dla mojego zespołu. Byliśmy lepsi i zasłużyliśmy na tą wygraną i to nawet większą ilością bramek. W przerwie powiedziałem swoim zawodnikom, że widzę dużo podobieństw do tego, jak wyglądał nasz mecz z Jagiellonią i nie chciałbym, żeby tak się wszystko skończyło. Moi zawodnicy dobrze zareagowali. Jesteśmy teraz na pierwszym miejscu, ale przed nami jeszcze długa droga.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online