Igor Angulo najlepszym Hiszpanem grającym za granicą ()

Igor Angulo, napastnik Górnika Zabrze został wybrany najlepszym Hiszpanem grającym za granicą. Zawodnik beniaminka LOTTO Ekstraklasy otrzymał wyróżnienie od czytelników "Migrantes del Balon". 

Piłkarz Górnika Zabrze zdobył w głosowaniu aż 56 procent głosów. Na drugim miejscu znalazł się Victor Vazquez z Toronto FC (37 procent). Na podium znalazł się także Malezji Natxo Insę z Johor Darul Ta"zim FC (7 procent). Na Angulo głosowało w sumie ponad 4400 osób.


- Rok 2017 był najlepszym rokiem w mojej karierze sportowej. To był rok z wieloma sukcesami, poświęceniami i dużym wysiłkiem. To, że kibice wybrali mnie najlepszym hiszpańskim piłkarzem za granicą jest dla mnie wielką dumą - powiedział Igor Angulo, cytowany przez "Migrantes del Balon".

- Chciałbym podziękować ludziom, którzy głosowali na mnie. Wielu z pewnością śledzi mnie tydzień po tygodniu, więc proszę, abyście tak trzymali za mnie kciuki - dodał napastnik Górnika Zabrze. - W lutym wznowimy ligę. Naprawdę nie mogę się doczekać. Teraz ładuję baterię. Mam nadzieję, że zakończymy sezon w najlepszy możliwy sposób - powiedział.

Górnik Zabrze jest obecnie trzeci w tabeli LOTTO Ekstraklasy. - Moim osobistym celem jest dalsza pomoc Górnikowi. Chciałbym zdobyć dużo bramek, ale najważniejsze są cele zespołowe. Mam nadzieję, że to będzie historyczny sezon dla naszego zespołu - zakończył.

źródło: sport.onet.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online