Paweł Bochniewicz o krok od Górnika ()

Paweł Bochniewicz - jeżeli „na ostatniej prostej” nie wydarzą się jakieś nieprzewidziane rzeczy - zostanie dziś zawodnikiem Górnika.
Za młodzieżowym reprezentantem Polski już seria badań medycznych. Przed nim - złożenie podpisu na umowie z zabrzańskim klubem. Ma się to odbyć dziś, w obecności jego menedżera, między treningiem a wyjazdem (wylotem) drużyny na zgrupowanie w Ayia Napa. - Paweł wpisuje się w nasz scenariusz i naszą filozofię budowy drużyny i klubu - trener Marcin Brosz w zasadzie po raz pierwszy skomentował zakontraktowanie obrońcy Udinese. - To zawodnik, jakiego szukaliśmy - podkreśla.
Na razie Bochniewicz będzie do Zabrza wypożyczony do 30 czerwca. Umowa między Udinese a Górnikiem zawiera jednak oczywiście różne opcje kontynuacji, z transferem definitywnym włącznie. Pytanie, czy kwota transferowa będzie w zasięgu śląskiego klubu. 3,5 roku temu Udinese wyłożyło nań przecież 1,2 mln euro...
Rozstrzygnięcie tej kwestii przyniosą jednak dopiero kolejne miesiące. Na razie w Zabrzu nie kryją satysfakcji. - Paweł bardzo chciał przyjść do nas, był zdecydowany na grę w Górniku, widzi swoją przyszłość u nas - dodaje Marcin Brosz. I bardzo konkretnie rysuje oczekiwania względem 22-latka. - Jego nominalna pozycja to środek obrony. Dzięki jego angażowi będziemy mieć trzech ciekawych zawodników do gry w roli stopera. Rywalizacja między nimi będzie wartością dodaną dla drużyny i klubu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online