Marcin Brosz: Mecze z Partizanem i Teplicami będą dla nas kluczowe ()

W rozmowie z katowickim "Sportem" trener Górnika Marcin Brosz podsumowuje sparing z FK Kazanka Moskwa. - Wynik jest pozytywny, ale nie uniknęliśmy błędów - mówi szkoleniowiec zabrzan. - Szybko objęliśmy co prawda prowadzenie 2:0, ale w tym początkowym okresie to zespół rosyjski miał przewagę i tak naprawdę gol dla niego wisiał na włosku. Ale muszę - jak zwykle - podkreślić postawę naszej młodzieży. Widać efekty systematycznej pracy i korygowania przez nas na co dzień pewnych elementów. Budujemy przecież zespół nie tylko na teraz, ale i na przyszłość. Ale - jak powiedziałem - „papierkiem lakmusowym” będą mecze weekendowe. Dla nas kluczowe w tej chwili mecze to starcia z Partizanem i Teplicami. Grając z zespołem rosyjskim - na dwa składy - zrealizowaliśmy wszystkie te cele, które założyliśmy sobie na spotkanie z Rumunami.
W środę na boisku w składzie Górnika zabrało Daniego Suareza, Igora Angulo i Damiana Kądziora. Dlaczego? - Monitorujemy na bieżąco naszych zawodników. Tym razem potrzebowali akurat innego treningu, dlatego w trakcie sparingu pracowali odmiennie. Na Partizana i Teplice będziemy już mieli szeroką kadrę - kończy trener Brosz.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online