Problemy kadrowe Górnika przed meczem z Wisłą Płock ()

W Zabrzu trwają ostatnie przygotowania do inauguracji drugiej części sezonu. Przed wyjazdowym meczem z Wisłą w Płocku pojutrze trenerowi Marcinowi Broszowi nie brakuje kadrowych problemów.
- W ostatnim okresie borykaliśmy się z urazami. Wypadli tacy zawodnicy, jak Szymon Matuszek, Rafał Kurzawa i Michał Koj. Teraz wrócili już do zajęć, ale nie wiemy czy zdążą się przygotować. Robimy co możemy, ale czasu do meczu nie jest za dużo - podkreśla szkoleniowiec jedenastki z Zabrza.
Urazy to jedna sprawa, a kartki kluczowych obrońców, Mateusza Wieteski czy Daniego Suareza, to kolejna rzecz. Obaj środkowi obrońcy nie zagrają w piątek w Płocku, więc trener Brosz musi się głowić nad optymalnym zestawieniem defensywy.
- Rozważamy różne scenariusze i rozważamy różne pomysły. Na pewno nie jest to komfortowa sytuacja - mówi trener Górnika.
- Wiele może się dziać nie tylko teraz, ale i w kolejnych grach w lidze czy w Pucharze Polski. Na pewno przyjście do zespołu takiego zawodnika, jak Paweł Bochniewicz, to dobry sygnał, ale też więcej możliwości dla nas. Ten czy inny środkowy obrońca może przecież też zagrać, jako defensywny pomocnik czy na skraju obrony - zaznacza Marcin Brosz.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]