Łukasz Wolsztyński: Kluczowa będzie determinacja ()

- Fajnie byłoby zacząć od zwycięstwa w pierwszym meczu z Wisłą w Płocku. Ze swojej strony, a myślę, że mogę też odpowiedzieć za kolegów, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tej rundy. Zrobimy wszystko, żeby przywieźć z Płocka trzy punkty - mówi przed dzisiejszym meczem pomocnik Górnika Zabrze, Łukasz Wolsztyński. - Pierwsze mecze są ciężkie, bo zespoły z reguły nie wiedzą, czego się po sobie spodziewać. Obie drużyny przygotowywały się w dobrych warunkach, teraz przyjdzie nam zagrać w trochę gorszych. Kluczowa będzie tutaj determinacja, ale też oczywiście dobra gra i to, że musimy być dobrze poukładani taktycznie. Wtedy będzie można myśleć o korzystnym wyniku.
W zimowych przygotowaniach trener Marcin Brosz zmienił Wolsztyńskiemu pozycję. Z napastnika został lewym pomocnikiem. - Ja na każdej pozycji czuję się dobrze, bylebym wychodził w pierwszym składzie. Cieszę się, że trener mi ufa, że widzi mnie gdzieś tam też na innych pozycjach. Trener wystawia mnie tam, gdzie chce, a ja muszę się temu podporządkować. Ze swojej strony będę się starał odpłacać, jak najlepszą grą - mówi Wolsztyński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]