Trener Gwarka wierzy w Marcina Urynowicza ()

Z Wisłą Płock, po raz pierwszy w tym sezonie, w wyjściowym składzie Górnika wystąpił Marcin Urynowicz. Na boisku biegał razem z Szymonem Żurkowskim. Trener Marcin Brosz mówi, że ta dwójka świetnie rozumie się z Gwarka Zabrze, a wchodzącemu do pierwszego zespołu Urynowiczowi, najskuteczniejszemu snajperowi „Górników” w zimowych sparingach (6 goli na koncie), obecność na boisku kolegi z młodzieżowego klubu z Zabrza-Biskupic bardzo pomaga i dodaje pewności siebie. 
- W juniorach w Gwarku obaj grali w jednym zespole, a Marcin był dla Szymona Żurkowskiego profesorem, i to pod każdym względem. Uważam zresztą, że Urynowicz to nie wykorzystany na razie talent. Mocno wierzę, że przyjdzie jeszcze jego czas, trzeba jednak mu zaufać i postawić na chłopaka. Proszę zobaczyć, jak było w przypadku Arka Milika, który pierwszego gola w lidze strzelił w swoim siedemnastym występie. Trener mu zaufał i wierzył w niego. Dzięki temu piłkarz „rośnie” i lepiej czuje się na boisku – podkreśla trener Janusz Kowalski, trener z Gwarka, wychowawca wielu pokoleń zdolnych górnośląskich graczy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]