Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Oglądaliśmy bardzo dobry mecz. Emocjonujący od pierwszego gwizdka. Spotkanie nie ułożyło się tak jak sobie zaplanowaliśmy. Najpierw karny i bramka, w drugiej połowie drugi gol, gdy wydawało się, że mamy przewagę. Pokazaliśmy charakter. Walczyliśmy do końca, co dostrzegli kibice dziękując po meczu. Mieliśmy plan na ten mecz. Przyjechaliśmy tu po trzy punkty. Stwarzamy dużo okazji, mieliśmy więcej stałych fragmentów gry niż w poprzednich meczach, co mnie cieszy. Należy też zwrócić uwagę na ilość ludzi na meczu. Gramy przecież dla kibiców. Niemal 6 tysięcy w takich warunkach to dobre warunki. Warto podkreślić bardzo dobrą atmosferę i doping na trybunach. Brawa również za przygotowanie płyty.

Gino Lettieri (trener Korony): - Pierwsze pięć minut byliśmy agresywni i graliśmy w piłkę. Później było gorzej. W drugiej połowie zrobiliśmy kilka roszad. Lepiej weszliśmy w mecz. Zdobyliśmy drugą bramkę. Jestem trenerem, który patrzy przede wszystkim na siebie i swój zespół. Myślę jednak, że po drugiej bramce Korony decyzje sędziego miały wpływ na mecz. Na 100 % Żubrowski trafił w piłkę. Sprawdzaliśmy to w szatni po meczu. Przed straconą pierwszą bramką faulowany był Możdżeń. Sędzia również tego nie odgwizdał. Nigdy nie komentowałem pracy sędziego. Dziś miałem wrażenie, że od pierwszej minuty wszystko jest przeciwko nam. Górnik zasłużył na ten punkt. Chciałbym skomplementować ten zespół. Po czerwonej kartce grali już tylko goście. Mieliśmy problem z utrzymaniem się przy piłce.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]