Trwa sprzedaż biletów na mecz Górnik - Hajduk. Święto Kibiców już w sobotę! ()

Trwa sprzedaż biletów na Święto Kibiców - mecz Górnik Zabrze - Hajduk Split. Zabrzanie pieczołowicie przygotowują się do meczu z klubem, z którym przyjaźnią się fani Górnika. Przygotowano okazjonalne szaliki, z logiem jednego i drugiego klubu, wydrukowano też specjalne pamiątkowe bilety. Zaplanowano także wiele innych imprez, jak wybór Miss Górnika czy koncerty zespołów muzycznych. 

Przy okazji meczu Górnika z Hajdukiem nastąpi też odsłonięcie pierwszego, spośród 25 wizerunków legend wielokrotnego mistrza Polski. Na specjalnej płatwie znajdzie się sylwetka patrona stadionu w Zabrzu Ernesta Pohla. Początek meczu Górnik - Hajduk 24.03 o godzinie 19:48.

SZCZEGÓŁY SPRZEDAŻY

Cennik biletów:

- 40 zł – trybuna wschodnia
- 30 zł – trybuny północna i południowa
- 20 zł – ulgowe (wszystkie sektory)

UWAGA: Na mecz z Hajdukiem Split nie obowiązują ulgi i preferencje związane z członkowstwem w programie "Trójkolorowi" oraz z posiadaniem karnetu.

Bilet ulgowy przysługuje następującym grupom kibiców:

- dzieci i młodzież do 18. roku życia,
- osoby do 26 roku życia uczące się (na podstawie ważnej legitymacji),
- emeryci i renciści po 60. roku życia,
- osoby niepełnosprawne (na podstawie ważnego dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność).

źródło: Sport / Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]