Igor Angulo: To kwestia czasu, kiedy ponownie zacznę zdobywać bramki ()

Kibice Górnika z niecierpliwością czekają na kolejne gole w lidze w wykonaniu Igora Angulo. Doświadczony snajper uspokaja, że bramki są kwestią czasu.
Od kiedy Igor Angulo trafił do Zabrza latem zeszłego roku, to zaczął trafiać jak na zawołanie. W poprzednim pierwszoligowym sezonie zdobył dla Górnika 17 bramek, które pozwoliły zabrzanom wywalczyć upragniony awans, a jemu samemu zapewniły koronę króla strzelców rozgrywek. 
Jesień napastnik z Kraju Basków też miał doskonałą. Trafiał raz za razem, łącznie zdobył aż 19 goli. Wydawało się, że zostanie piątym napastnikiem w historii polskiej piłki, po takich legendach jak Henryk Reyman, Marian Łańko, Ernest Wilimowski i Józef Kohut, który przekroczy magiczną liczbę 30 goli w ekstraklasie w sezonie. Niestety, strzelecki licznik Angulo zatrzymał się na przełomie listopada i grudnia na liczbie 19. W klasyfikacji najskuteczniejszych wyprzedził go już jego rodak Carlitos, który tych trafień ma 20.
– Jasne, że martwię się tym, że nie trafiam do siatki rywala, ale staram się nie myśleć o tym za dużo, a raczej koncentrować na codziennej pracy na treningach. Wierzę w to co robię, w zespół, w trenera i jestem przekonany, że to kwestia czasu, kiedy ponownie zacznę zdobywać bramki. Ciężko pracuję i wiem, że gole znowu przyjdą – tłumaczy „Sportowi” Angulo.
Czy bramka w sobotnim starciu z Hajdukiem, w meczu który uświetnił 70 urodziny Górnika pomoże napastnikowi w kolejnych ligowych i pucharowych grach, bo przecież po meczu w sobotę z Sandecją zabrzan czeka zaraz we wtorek spotkanie z Legią w półfinale Pucharu Polski? – To było tylko towarzyskie spotkanie, ale tak to jest z napastnikami i z ich seriami… Mam nadzieję, że ta bramka będzie początkiem kolejnych trafień – podkreśla napastnik Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]