Trzech graczy Górnika wróciło do zajęć ()

Szymon Żurkowski, Damian Kądzior i Maciej Ambrosiewicz – wznowili treningi z drużyną.
Sztab medyczny Górnika miał pełne ręce roboty, ale wszyscy trzej mają się już lepiej. – We wtorek rozpoczęli treningi z zespołem. Są duże szanse na to, że zagrają w sobotę przeciwko Sandecji. Liczę na nich – mówi „PS” trener Marcin Brosz. 
– Tydzień bez zajęć był dla mnie dziwny, ale to już przeszłość. Nie odczuwam wcale bólu – przyznaje zadowolony Kądzior.
Powrót tercetu bardzo ucieszył Brosza, bo w Zabrzu szykują się także do wtorkowego spotkania z Legią Warszawa. Górnik podejmować będzie stołeczny zespół w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Polski.
W ligowej potyczce z Sandecją w śląskim zespole zabraknie natomiast Rafała Kurzawy. Pomocnik ma za sobą bardzo udane dni – dwukrotnie zagrał w reprezentacji narodowej, w meczach towarzyskich przeciwko Nigerii (0:1) oraz Korei Południowej (3:2). Ma duże szanse na wyjazd na mundial do Rosji. W spotkaniu przeciwko ekipie z Nowego Sącza będzie jednak pauzował za cztery żółte kartki.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]