Trzech graczy Górnika wróciło do zajęć ()

Szymon Żurkowski, Damian Kądzior i Maciej Ambrosiewicz – wznowili treningi z drużyną.
Sztab medyczny Górnika miał pełne ręce roboty, ale wszyscy trzej mają się już lepiej. – We wtorek rozpoczęli treningi z zespołem. Są duże szanse na to, że zagrają w sobotę przeciwko Sandecji. Liczę na nich – mówi „PS” trener Marcin Brosz. 
– Tydzień bez zajęć był dla mnie dziwny, ale to już przeszłość. Nie odczuwam wcale bólu – przyznaje zadowolony Kądzior.
Powrót tercetu bardzo ucieszył Brosza, bo w Zabrzu szykują się także do wtorkowego spotkania z Legią Warszawa. Górnik podejmować będzie stołeczny zespół w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Polski.
W ligowej potyczce z Sandecją w śląskim zespole zabraknie natomiast Rafała Kurzawy. Pomocnik ma za sobą bardzo udane dni – dwukrotnie zagrał w reprezentacji narodowej, w meczach towarzyskich przeciwko Nigerii (0:1) oraz Korei Południowej (3:2). Ma duże szanse na wyjazd na mundial do Rosji. W spotkaniu przeciwko ekipie z Nowego Sącza będzie jednak pauzował za cztery żółte kartki.

źródło: Przegląd Sportowy



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]