Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Romeo Jozak, trener Legii Warszawa: – W sytuacji w której jesteśmy był dla nas więcej niż mecz. Czuję, że szatnia jest ze mną. Pokazaliśmy energię, jedność i ducha drużyny. W szatni zobaczyłem zakrwawione kolana. Pod tym względem możemy być zadowoleni z postawy zespołu. Uważam jednak, że powinniśmy wygrać to spotkanie. Już po pierwszej połowie, bo mieliśmy wiele sytuacji. Taka jest piłka, ale i tak wracamy do domu z niezłym wynikiem przed rewanżem.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: – Zabrze zawsze czeka na takie mecze, bo to święto. Mecz był dla nas trudny i dobrze zaprezentowaliśmy się w końcówce. Jestem przekonany, że ten mecz to kapitał, który zaprocentuje w przyszłości. Nikt nie kalkulował, szkoda, że mecz nie potrwał jeszcze kilka minut dłużej, bo wyglądaliśmy dobrze kondycyjnie. Brakuje nam jednak tej wiosny zwycięstw...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]