Tomasz Loska: Pojedziemy do Warszawy z optymizmem ()

Tomasz Loska, bramkarz Górnika, mimo puszczonej bramki zagrał wczoraj z Legią Warszawa bardzo dobry mecz. Przez większą część meczu zabrzanom ciężko było stworzyć jakiekolwiek sytuacje pod bramką Legii, a mimo to nie przegrali. Czy zespół Górnika jest zadowolony z wyniku przed rewanżem? - Tak naprawdę to zaczęliśmy zagrażać bramce gości dopiero pod koniec meczu, a gola strzeliliśmy ze stałego fragmentu gry - mówi Tomasz Loska. - Na pewno pierwsza połowa nie była taka, jak chcieliśmy. Miałem co robić i chyba był to mój najlepszy wiosenny mecz. Uważam jednak, że nic straconego i w rewanżu na pewno się nie poddamy. Pojedziemy do Warszawy z optymizmem.
W meczu dużo się działo, Loska m.in. został uderzony w głowę. - Przez pewien moment byłem zamroczony, bo dostałem w środek czoła i trochę mi „prąd” odcięło, ale udało mi się kontynuować grę. Nie jestem typem, który prowokuje, raczej pobiegłem tam, żeby uspokoić sytuację i żeby koledzy nie zobaczyli niepotrzebnych kartek, bo przecież kolejne mecze przed nami - mówi Loska.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]