Forum
 

Rafał Kurzawa: Reprezentacja Polski dodała mi jeszcze więcej pewności siebie ()

- Reprezentacja Polski z pewnością stanowi dla mnie dodatkowy napęd, ale teraz jestem już w Górniku i liczy się tylko klub - powiedział po zremisowanym 1:1 meczu z Legią Warszawa, w półfinale Pucharu Polski, Rafał Kurzawa.
» Znowu stałe fragmenty gry dały o sobie znać i znowu to Pan wystąpił w roli głównej.
Rafał Kurzawa: - Fajnie, że udało się strzelić bramkę z rzutu wolnego. Niestety dała ona tylko remis, a bardzo zależało nam na zwycięstwie.

» W minionej edycji Pucharu Polski również w meczu z Legią udało się Panu strzelić pięknego gola.
- Faktycznie, w sierpniu 2016 roku również udało mi się wpisać na listę strzelców, choć wtedy uzyskaliśmy korzystniejszy wynik (3:2).

» Czy podczas odprawy przedmeczowej był poruszany temat stałych fragmentów gry? To właśnie po nich dochodziło bowiem do najgroźniejszych sytuacji pod bramką Legii.
- Cieszy to, że mieliśmy kilka szans na zdobycie bramki po stałych fragmentach, ale musimy popracować jeszcze nad stwarzaniem sobie sytuacji z gry.

» Kadra dała taki dodatkowy napęd na to spotkanie?
- Zdecydowanie tak, ale teraz jestem już w Górniku i liczy się tylko klub.

źródło: Polsat SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online