Forum
 

Marcin Brosz: Wojciech Hajda dał impuls drużynie ()

Bohaterem wczorajszego meczu z Legią mógł być 17-letni Wojciech Hajda. Młody gracz Górnika o bujnej czuprynie wszedł w drugiej połowie i poderwał zespół do walki. Mógł rozstrzygnąć losy meczu, ale w sytuacji sam na sam nie poradził sobie z Radosławem Cierzniakiem. - Trzeba było szukać „wcinki” albo innego technicznego strzału. Uderzenie „na siłę” nie było najlepszym rozwiązaniem - rozpamiętywał sytuację z 81 minuty nastoletni pomocnik zabrzan. 
Z gry Hajdy zadowolony był trener Górnika Marcin Brosz. - Wojtek dał impuls drużynie, całkiem inaczej wyglądała gra zespołu po jego wejściu. Nie wykorzystał tej sytuacji, ale dla niego to pierwszy mecz w karierze przy wypełnionym stadionie i to przeciwko mistrzowi Polski. To dla niego, podobnie jak Olszewskiego, który także wszedł po przerwie, ogromny kapitał na przyszłość – podkreślał Brosz.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online