Trwa sprzedaż biletów. Specjalna promocja dla kibiców ()

Punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczęła się zamknięta sprzedaż biletów na trzy mecze rundy finałowej Lotto Ekstraklasy, które zostaną rozegrane na Arenie Zabrze. Tradycyjnie pierwsza doba zarezerwowana jest dla członków Programu Trójkolorowi. Natomiast sprzedaż otwarta ruszy w środę o godzinie 10:00. 

UWAGA! Dla wszystkich kibiców Klub przygotował specjalną promocję. Jako, iż mecze rundy finałowej należą do kategorii TOP, osoby które wybiorą się na wszystkie trzy mecze zapłacą 15 zł taniej!

Aby skorzystać z promocji należy kupić bilety na mecze z Wisłą Płock oraz Koroną Kielce. Rabat naliczy się automatycznie przy zakupie biletu na mecz z Wisłą Kraków (nie jest wymagany zakup trzech biletów jednocześnie).

W pierwszym etapie sprzedaży bilety oraz bilety parkingowe będzie można nabywać w Sklepie Kibica, Galerii Zabrze, Biurze Podróży Brendan oraz oczywiście za pośrednictwem internetu:

SKLEP KIBICA - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00
GALERIA ZABRZE - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00
BIURO PODRÓŻY BRENDAN (ul. 3-go Maja 74, Zabrze) - czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:30.

Zapraszamy do korzystania sprzedaży internetowej za pośrednictwem platformy biletowej - www.bilety.arenazabrze.pl. Jej zalety to przede wszystkim wygoda oraz brak konieczności stania w długich kolejkach do kas!

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]