Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "Cieszymy się niezmiernie, że na tak ciężkim terenie odnieśliśmy sukces. I to nie tylko z tego, że strzeliliśmy dwie bramki. Ostatnie 15 minut to był taki mecz, który dostarcza energii, emocji. Zarówno my, jak i zespół Jagiellonii kalkulował, zdawaliśmy sobie sprawę, że pierwsza bramka otworzy to spotkanie. Dzisiaj to wykorzystaliśmy, po pierwszej bramce Igora Angulo strzeliliśmy drugą i - przed środowym pojedynkiem w Pucharze Polski (z Legią w Warszawie - PAP) to dla nas pozytywna wiadomość i doda nam to przed nim energii".

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii Białystok): "Staraliśmy się od początku grać ofensywnie, też przez te boczne strefy, choć może tego było za mało, ale przede wszystkim powinno być więcej dokładnych dośrodkowań w pole karne. Mieliśmy kilka sytuacji dobrych do dogrania piłki, ale podejmowaliśmy bardzo złe wybory i tych sytuacji stworzyliśmy sobie za mało. O wyniku zdecydowała pierwsza bramka, zdobyta po rykoszecie. Nie jest to łatwy moment dla drużyny, ale jestem przekonany, że do Kielc jedziemy walczyć o trzy punkty, mimo że jest to bardzo trudny i gorący teren.

- Nie ukrywam, że jest problem na dzisiaj taki, że potrzebujemy zwycięstwa. Zespół wyszedł na mecz zmotywowany, zależało mu na wygranej, ale zabrakło nam pewnych rzeczy. Nie chcę się tłumaczyć brakiem podstawowych bocznych obrońców, ale miało to wpływ na grę skrzydłami. Oczywiście nie przez bocznych obrońców ten mecz przegraliśmy, bo zdaję sobie sprawę, że dziś za mało sytuacji stworzyliśmy i z tego jestem bardzo niezadowolony".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]