Damian Kądzior: Podbudowaliśmy się mentalnie ()

- Przyjechaliśmy do Białegostoku cieszyć się grą i zdobyć jakieś punkty. Wracamy z wygraną. Fajnie, że przebudził się Igor Angulo. Nastapiło to w możliwie najlepszym momencie - powiedział po wygranej z Jagiellonią zawodnik Górnika, Damian Kądzior.
Jakie były założenia gości na to spotkanie? - Wszyscy wiemy, że Jagiellonia jest aktualnym wiceliderem i walczy o mistrza. My przyjechaliśmy do Białegostoku, aby cieszyć się grą i zdobyć punkty. Nie zamierzaliśmy rzucać się na Jagę, ale poczekać na rozwój wydarzeń. Taktyka przyniosła spodziewany skutek. Mamy zwycięstwo, podbudowaliśmy się mentalnie przed wyjazdem do Warszawy - analizuje "Kędyś".
W Białymstoku przebudził się Igor Angulo. - Super, że Igor zaczął znowu strzelać. Długo czekał na te bramki, a dzisiaj jego trafienia zapewniły nam komplet punktów. Nie ma jednak czasu na świetowanie. Musimy się regenerować na spotkanie z Legią, a czasu jest mało - zakończył Kądzior.

źródło: jagiellonia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]