Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): "Walczyliśmy od pierwszej do ostatniej minuty. Szkoda, że przegraliśmy, bo dla tych młodych zawodników gra w finale byłaby dużym przeżyciem. Musimy więcej pracować, aby mieć lepszy zespół, a w przyszłości na pewno to osiągniemy. Nie chcę komentować decyzji sędziego o ukaraniu czerwoną kartką Tomasza Loski. W każdym meczu gramy o zwycięstwo. Nasze cele w ekstraklasie się nie zmieniają, chcemy wygrywać kolejne spotkania".

Dean Klafuric (trener Legii): "Gratuluję mojemu zespołowi, że pokazał charakter i wygrał ten ważny mecz. W ostatnich dniach wiele się wydarzyło w klubie, ale to już za nami. Mieliśmy bardzo mało czasu na dokonanie jakiś zmian. Przede wszystkim pracowaliśmy nad naszym samopoczuciem. Przeprowadziliśmy regenerację po meczu z Zagłębiem i skupiliśmy się na analizie Górnika. Michał Kucharczyk pokazał, że jest ważnym zawodnikiem, ale w zespole mamy 25 piłkarzy i każdy z nich jest dla mnie równie istotny".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]