Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Jerzy Brzęczek (trener Wisły): "Gratuluję oczywiście mojej drużynie zwycięstwa. To dopiero druga porażka Górnika na własnym stadionie w tym sezonie i to ma dla nas dodatkowe znaczenie. W pierwszej połowie zagraliśmy perfekcyjnie. Zrealizowaliśmy taktycznie to, co sobie założyliśmy przed meczem. W drugiej części zaczęliśmy oddawać rywalowi pole i to był nasz błąd. Mogliśmy krótko przed zakończeniem meczu zapewnić sobie spokój, ale w jednej akcji nie wykorzystaliśmy dwóch stuprocentowych sytuacji i w efekcie nerwowo było do końca. Bardzo szczęśliwi wracamy do Płocka".

Marcin Brosz (trener Górnika): "Szkoda, że pierwsza w połowa w naszym wykonaniu nie wyglądała tak jak druga. Po stracie gola musieliśmy gonić wynik i w drugiej części brakło nam tej bramki, takiego impulsu. Staraliśmy się o zdobycie gola, ale na wysokości zadania stanął bramkarz Wisły. Widoczny był brak w naszym zespole kontuzjowanych Igora Angulo i Łukasza Wolsztyńskiego. Nie jest łatwo zmienić schematy gry ćwiczone wcześniej przez dłuższy czas. Trudno powiedzieć, jak długo potrwa nieobecność Angulo, liczymy że będą to dni. Erik Grendel w ataku bardzo się starał, robił wszystko, aby spełnić stawiane przed nim wymagania".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]