Igor Angulo warca do zdrowia ()

W ostatniej kolejce, w której Górnik przegrał u siebie 0:1 z rewelacyjną w ostatnich tygodniach Wisłą Płock Igor Angulo z powodu urazu, zamiast biegać po boisku, siedział na trybunach. Wszystko przez kontuzję barku, jakiej nabawił się w poprzednią sobotę w końcówce spotkania z Jagiellonią w Białymstoku.
W środę zagrał jeszcze w rewanżowym meczu 1/2 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa, ale w kolejnej ligowej grze z zespołem z Płocka nie był już w stanie wystąpić. Teraz przed zabrzanami starcie z liderem ekstraklasy Lechem w Poznaniu. Czy z Igorem Angulo w składzie?
– Z moim barkiem jest już znacznie lepiej, niż było to jeszcze kilka dni temu. Mam wielką nadzieję, że sytuacja poprawi się na tyle, że będę mógł wystąpić w kolejnym ligowym meczu w sobotę – tłumaczy „Sportowi” napastnik Górnika.
Górnik przegrał ostatnio dwa ważne spotkania, z Legią w pucharze i Wisłą Płock w lidze. Jak będzie w końcówce sezonu? – Mamy trzy punkty straty do czwartej w tabeli płockiej drużyny, a przed nami jeszcze pięć spotkań. Będziemy do ostatniej kolejki walczyli o to, żeby być w tabeli ekstraklasy jak najwyżej. Wiele jeszcze może się zdarzyć. Co do najbliższego meczu w Poznaniu, pojedziemy tam po 3 punkty. Górnik nigdy się nie podda i walczy w każdym spotkaniu. Tak też będzie i teraz – podkreśla Angulo, który mocno liczy na występ w meczu z liderem ekstraklasy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]