Dani Suarez: Zostaję w Górniku na kolejny sezon ()

Dani Suarez przekonał do siebie trenera Marcina Brosza w zimą 2017 roku i w lutym związał się z zabrzanami półtoraroczną umową z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Sprawa prolongaty kontraktu została poruszona już zimą i mimo początkowego spowolnienia obu stronom udało się porozumieć. – W umowie Daniego jest zawarta opcja przedłużenia kontraktu po rozegraniu przez niego odpowiedniej liczby spotkań. Konieczne jest również to, abyśmy doszli z klubem do porozumienia w kwestiach finansowych – tłumaczył swego czasu menedżer piłkarza, Hector Mendez.
Kilka tygodni temu prezes Górnika, Bartosz Sarnowski, zapytany o przyszłość Hiszpana udzielił krótkiej odpowiedzi. – Zgodnie z postanowieniami kontrakt Suareza uległ automatycznemu przedłużeniu na kolejny sezon – poinformował szef 14-krotnych mistrzów Polski. Problem w tym, że klub do tej pory nie pochwalił się przedłużeniem umowy z Hiszpanem, a w internecie wszędzie widnieje data obowiązywania jego umowy do 30 czerwca 2018 roku. Co na to sam zainteresowany?
– Zostaję na kolejny sezon w Górniku, a moja umowa obowiązuje do lata 2019 roku – mówi Dani Suarez. 27-letni Hiszpan łącznie rozegrał 36 spotkań, w których zdobył 4 bramki i zaliczył 2 asysty. Wobec możliwej sprzedaży i odejść kilku czołowych piłkarzy Górnika po sezonie, pozostanie byłego zawodnika rezerw Realu Madryt to bardzo dobra wiadomość dla kibiców zabrzańskiego klubu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]