Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): „To był dla nas bardzo trudny mecz, bo zdawaliśmy sobie sprawę, że w Lubinie ciężko się zdobywa punkty. Cieszą dwie zdobyte bramki i zero straconych. Zdobyliśmy dzisiaj ważne punkty w kontekście układu tabeli. Chciałbym zaakcentować i zwrócić uwagę na zmiany. W trudnym momencie, kiedy Zagłębie miało przewagę i naciskało, przeprowadziliśmy zmiany, które dużo dały pozytywnego i jestem z tego zadowolony. Musieliśmy uspokoić mecz i to się nam udało. Mieliśmy nawet okazję na trzeciego gola. To świetne podsumowanie tego spotkania”.

Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia Lubin): „Pierwsze minuty w naszym wykonaniu były bardzo nerwowe. W ogóle cała pierwsza połowa była najgorsza, od kiedy jestem tutaj trenerem. Po przerwie prezentowaliśmy się już lepiej, ale nie potrafiliśmy zdobyć gola. Nie potrafiliśmy nawet wykorzystać prezentów od rywali. Po takiej pierwszej połowie czeka nas teraz poważna rozmowa z zawodnikami, bo nie możemy sobie pozwolić na taką grę”.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]