Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Joan Carrillo, trener Wisły Kraków: – To było dość wyrównane spotkanie, całkiem intensywne, z dużą liczbą fauli. Mieliśmy swoje szanse, ale Górnik okazał się bardziej efektywny. Myślę, że obraz naszego zespołu nie był zły. Po stracie drugiego gola staraliśmy się mocniej zaatakować. Żałuję, bo za nami wiele pracy, którą włożyliśmy, by grać w pucharach, choć jeszcze kilka tygodni temu nikt na nas nie stawiał. To był dziwny mecz, bo walczyliśmy o Europę, a zabrakło naszych kibiców.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: – Graliśmy cały sezon w dwunastu i są tego efekty. Sukcesy się zdobywa razem. Łatwo nie było, to był bardzo trudny sezon, szczególnie jego końcówka. Ambicją, zaangażowaniem, wolą walki i wiarą, że możemy to osiągnąć, mamy to, o czym marzyliśmy. Żyliśmy z meczu na mecz, nie patrzyliśmy na to, co dzieje się na innych stadionach, nie kalkulowaliśmy. Chcieliśmy wygrać, co nam się udało i z czego strasznie się cieszymy. To nie był prosty mecz. Bardzo twardy, jedni i drudzy chcieli wygrać, nikt nie odstawiał nogi. Tak powinien wyglądać sport. Patrząc na powołania do reprezentacji, na trzech pomocników z ekstraklasy dwóch jest naszych. To odpowiedź na to, jak się rozwinęliśmy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online