Piłkarze Górnika z wizytą w ratuszu ()

Poniedziałek piłkarze Górnika zaczęli od „śniadania w ratuszu”, czyli spotkania z prezydent Zabrza. - Czy będą premie za puchary? Będą – zapewniała Małgorzata Mańka-Szulik. Dżentelmeni o pieniądzach ponoć nie rozmawiają (choć to przecież środki publiczne…), więc o konkretnych kwotach nikt przy Roosevelta mówić nie chciał. Raczej o mechanizmie: drużyna otrzymywała premie za każdy zdobyty punkt. W przypadku uplasowania się na koniec na miejscach od szóstego wzwyż, premia owa ma zostać – o odpowiedni procent, w zależności od lokaty – powiększona.

W trakcie wizyty pani prezydent pogratulowała zgromadzonym sukcesu i podziękowała trenerowi Marcinowi Broszowi za wysiłek i zaangażowanie w pracę. - Wysoka pozycja zdobyta przez naszą zabrzańską drużynę w sezonie 2017/2018 stanowi powód do dumy dla zawodników, szkoleniowców, władz klubu, a przede wszystkim wielu tysięcy wiernych kibiców Górnika Zabrze. W sercu wciąż mamy emocje i wzruszenia związane ze spektakularnym powrotem Górnika do piłkarskiej elity, a następnie radość towarzyszącą kolejnym znakomitym występom podczas spotkań Ekstraklasy oraz Pucharu Polski – powiedziała podczas spotkania Małgorzata Mańka-Szulik.

A przygotowania? Transfery? Liga Europy? – Dajcie się nam choć przez chwilę nacieszyć tym, czego dokonaliśmy – zaapelował Marcin Brosz podczas poniedziałkowego briefingu prasowego.

źródło: Sport / Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online