Marcin Brosz: Górnik jest dobrym miejscem dla każdego, kto chce się rozwijać ()

Damian Kądzior, Mateusz Wieteska, Paweł Bochniewicz, Szymon Żurkowski czy Tomasz Loska - wszyscy wymienieni zawodnicy mogą, podobnie jak Rafał Kurzawa, opuścić latem Górnika.
- Nie oszukamy rzeczywistości. Osiągnęliśmy dobry wynik, gra była pozytywna, oparta na zawodnikach, którzy nie osiągnęli apogeum swej dyspozycji; przeciwnie – wciąż idą do przodu. Naturalne więc jest zainteresowanie nimi nie tylko trenerów różnych reprezentacji, ale i innych klubów – ze stoickim spokojem kreśli naturalność całego procesu Marcin Brosz. Trochę w myśl zasady: „nie ma ludzi niezastąpionych”.
- Udowodniliśmy w ostatnich dwóch sezonach, że Górnik jest dobrym miejscem dla każdego, kto chce się rozwijać, niezależnie od jego wieku – dodaje Brosz. I liczy nie tylko na przyciągnięcie „młodych zdolnych”; także na rozsądne decyzje obecnych podopiecznych. – Pokazaliśmy, że żeby osiągać sukcesy, wcale nie trzeba stąd odchodzić – mówi krótko szkoleniowiec.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]