Damian Kądzior ma oferty z Belgii i Rosji ()

Damian Kądzior ma ofertę z Dinama Zagrzeb oraz belgijskich i rosyjskich klubów.
W nowym sezonie w zespole z Zabrza nie zagra Damian Kądzior. Skrzydłowy miał wzmocnić Lecha Poznań, ale woli grać za granicą. Ofertę złożyło mu Dinamo Zagrzeb, które prowadzi były trener Kolejorza Nenad Bjelica. Klub z Zagrzebia sprowadził już Emira Dilavera z Lecha, a teraz negocjuje transfer Kądziora. Piłkarz jest do wzięcia za 400 tys. euro (taka jest kwota odstępnego). – W przypadku jego transferu może się jeszcze dużo zdarzyć. Sytuacja jest dynamiczna – mówi "PS" Kamil Burzec, menedżer skrzydłowego. Jak udało się dowiedzieć, pomocnikiem Górnika interesują się również kluby rosyjskie i belgijskie. Piłkarz nie zdecydował jeszcze, którą opcję wybrać.
Część z pieniędzy z transferu Kądziora zabrzanie zamierzają przeznaczyć na wzmocnienia. Na razie w letnim okienku do Zabrza sprowadzony został jedynie ofensywny gracz Jesus Jimenez, który w ostatnim sezonie w trzeciej lidze hiszpańskiej strzelił 10 goli. Trener Marcin Brosz z chęcią widziałby w swoim zespole również napastnika Patryka Klimalę, który był wypożyczony z Jagiellonii do Wigier Suwałki.­

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]