Forum
 

Terminarz Ekstraklasy 2018/19. Pierwszy mecz z Koroną w Zabrzu ()

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA ogłosił terminarz Ekstraklasy na sezon 2018/19. Ekstraklasa podkreśla, że istotnym czynnikiem przy ustalaniu terminarza było uniknięcie w okresie wakacyjnym meczów pomiędzy drużynami grającymi w europejskich pucharach. "Ma to na celu uniknięcie potencjalnych kolizji terminarzowych, w szczególności w wypadku zespołów grających w kwalifikacjach Ligi Europy UEFA i ich meczów przeciwko mistrzowi Polski" - czytamy w komunikacie.

Runda jesienna Ekstraklasy potrwa do 22 grudnia 2018 roku. Rozgrywki zostaną wznowione 9 lutego, a koniec rundy zasadniczej planowany jest na 13 kwietnia 2019 roku. Sezon zakończy się 19 maja.

Kolejka 1 - 21-22 lipca

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Wisła Płock - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Cracovia

Kolejka 2 - 28-29 lipca

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Cracovia
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Wisła Kraków - Miedź Legnica

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia

Cracovia - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Wisła Kraków - Wisła Płock

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia

Cracovia - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Lech Poznań - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Korona Kielce
Wisła Płock - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Kolejka 6 - 25-26 sierpnia

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Korona Kielce - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - Cracovia
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

Kolejka 7 - 1-2 września

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Cracovia - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 8 - 15-16 września

Jagiellonia Białystok - Cracovia
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lech Poznań
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

Kolejka 9 - 22-23 września

Arka Gdynia - Lech Poznań
Cracovia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Kolejka 10 - 29-30 września

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Korona Kielce
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia

Kolejka 11 - 6-7 października

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Cracovia - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 12 - 20-21 października

Cracovia - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Lech Poznań - Korona Kielce
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Korona Kielce - Cracovia
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock - Piast Gliwice

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Cracovia - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Cracovia
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16 - 24-25 listopada

Arka Gdynia - Wisła Kraków
Cracovia - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica

Kolejka 17 - 1-2 grudnia

Cracovia - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Korona Kielce
Miedź Legnica - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Kolejka 18 - 8-9 grudnia

Arka Gdynia - Cracovia
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Korona Kielce - Wisła Płock
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Kolejka 19 - 15-16 grudnia

Cracovia - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Korona Kielce

Kolejka 20 - 22 grudnia

Arka Gdynia - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Cracovia
Korona Kielce - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa

Kolejka 21 - 9-10 lutego

Arka Gdynia - Korona Kielce
Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 22 - 16-17 lutego

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Cracovia
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia

Kolejka 23 - 23-24 lutego

Arka Gdynia - Piast Gliwice
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Miedź Legnica - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Kolejka 24 - 2-3 marca

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

Kolejka 25 - 9-10 marca

Arka Gdynia - Legia Warszawa
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Korona Kielce - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Miedź Legnica - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Kolejka 26 - 16-17 marca

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Wisła Kraków - Cracovia
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

Kolejka 27 - 30-31 marca

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Cracovia
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Kolejka 28 - 3 kwietnia

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Cracovia - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

Kolejka 29 - 6-7 kwietnia

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Miedź Legnica - Cracovia
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Kolejka 30 - 13 kwietnia

Arka Gdynia - Miedź Legnica
Cracovia - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze.

źródło: Ekstraklasa SA



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2017 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online