Galatasaray Stambuł też chce pozyskać Rafała Kurzawę ()

Nie tylko ACF Fiorentina, a również Galatasaray Stambuł jest zainteresowane osobą Rafała Kurzawy. Piłkarzowi, który znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na mistrzostwa świata skończył się kontrakt z Górnikiem Zabrze, dzięki czemu łatwo może znaleźć nowego pracodawcę. 

Dla Kurzawy to sezon życia. Zaczął go jako piłkarz beniaminka Ekstraklasy, jednak to mu nie przeszkodziło stać się jednym z najlepszych piłkarzy całych rozgrywek. Zawodnik zwracał się na siebie uwagę dobrą grą w Górniku Zabrze. Kontraktu z klubem nie przedłużył, co tylko przyciągnęło zainteresowanych.

Ostatnio wydawało się, że Kurzawa bliski jest transferu do ACF Fiorentina. Teraz do wyścigu o niego, według tureckich mediów, włączył się Galatasaray Stambuł. Mistrz Turcji jest w stanie przebić finansowo propozycję Włochów. Mało tego, w jego składzie polski piłkarz będzie miał szansę zagrać w Lidze Mistrzów.

źródło: onet.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]