Tomasz Loska: Nie wybieram się za wszelką cenę do klubu zagranicznego ()

W prasie i internecie od pewnego czasu krążą informacje, że kolejnym zawodnikiem, który tego lata pożegna się z Górnikiem, jest bramkarz Tomasz Loska. Przypisuje się go do ligi włoskiej lub Bundesligi. Czy trener zabrzan Marcin Brosz liczy się z rychłym odejściem swojego najlepszego bramkarza? – Piłka nożna nauczyła mnie, że liczy się tylko tu i teraz – powiedział szkoleniowiec zabrzan. – Tomek trenuje z nami, więc zakładam, że będzie grał jesienią w Górniku. Ale proszę jego zapytać, jakie ma plany. On będzie wiedział najlepiej.
Indagowany na tę okoliczność golkiper zabrzan uśmiecha się. – Na temat zmiany barw klubowych przeze mnie wiem tyle, co wyczytam w gazetach lub internecie – stwierdził. – Nie wybieram się za wszelką cenę do klubu zagranicznego, w Polsce, w Zabrzu, też mogę rozwijać się.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]