Ruszyła sprzedaż karnetów ()

Gwarancja stałego miejsca, oszczędność czasu oraz pieniędzy, uczestnictwo w programie lojalnościowym "Trójkolorowi" i 20% rabatu na nową koszulkę meczową Górnika – to główne, choć oczywiście nie jedyne korzyści płynące z posiadania karnetu. Początek sprzedaży ruszył w czwartek 21 czerwca. 

Podobnie, jak przed poprzednim sezonem kibice będą mogli nabywać karnety na całą trybunę wschodnią oraz dolną część trybun północnej i południowej.

Karnety obowiązują na mecze LOTTO Ekstraklasy oraz na wszystkie mecze Pucharu Polski. To jednak nie wszystko, bowiem obejmuje on również mecz I rundy kwalifikacji Ligi Europy z Zarią Bălți oraz przedsezonowy płatny mecz sparingowy (FC Opava; 5 lipca) i planowany mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem platformy www.bilety.arenazabrze.pl. W punktach stacjonarnych będzie je można nabywać zgodnie z harmonogramem ich pracy:

SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.
GALERIA ZABRZE - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00.

Informujemy, że aby dać szansę wszystkim kibicom na zakup karnetów na jak najlepsze miejsca na stadionie, sprzedaż biletów na mecz z Zarią Bălți będzie uruchomiona dopiero na kilka dni przed spotkaniem. Jest to związane z tym, że sprzedaż biletów na ten mecz wykluczy dane miejsce na stadionie ze sprzedaży karnetowej.

Ważne!

1. Odbiór karnetów zamawianych przez internet od wtorku 26 czerwca w Sklepie Kibica.
2. Rezerwacje miejsc z poprzedniego sezonu obowiązują do 5 lipca.
3. Karnety na Sektor Rodzinny można zakupić jedynie stacjonarnie.

W pierwszym etapie do sprzedaży trafią karnety oraz karnety parkingowe. Uwaga! Przy zakupie karnetu warto wypełnić pole z danymi osobowymi. Dla tych osób Klub przygotował specjalną niespodziankę z okazji 70-lecia.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]