W czwartek prezentacja drużyny ()

Już jutro piłkarze Górnika oficjalnie zaprezentują się swoim kibicom przed nowym sezonem. Najpierw ze sceny, a następnie już w trakcie boiskowych zmagań.
O godzinie 16:30 piłkarze Górnika wyjdą na scenę, by wziąć udział w tradycyjnej przedsezonowej prezentacji drużyny. Będzie to premierowe spotkanie z zabrzańskimi kibicami dla nowych piłkarzy – Jesusa Jimeneza oraz Adama Ryczkowskiego. 

Kibice po raz pierwszy zobaczą nowe modele dedykowanych koszulek, w których „Trójkolorowi” grać będą w przyszłym sezonie. Podczas imprezy Górnik zaprezentuje również nowego Partnera Strategicznego Klubu.

Prezentacji, która odbędzie się na promenadzie Areny Zabrze, towarzyszyć będzie szereg atrakcji dodatkowych zarówno dla najmłodszych fanów 14-krotnego Mistrza Polski, jak i tych nieco starszych.

Punktualnie o godzinie 19:00 zabrzanie rozegrają mecz kontrolny, stanowiący sprawdzian generalny przed pierwszym oficjalnym meczem zbliżającego się sezonu. Podczas gdy impreza na promenadzie stadionu jest bezpłatna, sam mecz jest biletowany. Cena wejściówki to 10 złotych (brak biletów ulgowych). Kibicom zostanie udostępniona dolna część Trybuny Wschodniej o pojemności 5175 miejsc i właśnie tyle biletów na ten mecz zostanie przygotowanych.

NA MECZ Z OPAVĄ OBOWIĄZUJĄ KARNETY NA SEZON 2018/19!

Sprzedaż wejściówek rozpoczęła się dzisiaj (4 lipca) zgodnie z poniższycm harmonogramem.

środa (4 lipca)

- sprzedaż on - line (www.bilety.arenazabrze.pl) - od godziny 8:00
- Galeria Zabrze - czynna od godziny 9:00 do 20:00
- Wyspa w CH M1 - czynna od godziny 9:00 do 21:00
- Sklep Kibica (pasaż Areny Zabrze) - czynny od godziny 10:00 do 18:00
- Biuro Podróży BRENDAN - czynne od godziny 10:00 do 17:30

czwartek (5 lipca)

- Galeria Zabrze - czynna od godziny 9:00
- Wyspa w CH M1 - czynna od godziny 9:00
- Biuro Podróży BRENDAN - czynne od godziny 10:00
- Kasa Niebieska - czynna od godziny 12:00
- Kasa czerwona - czynna od godziny 14:00.

Sklep Kibica w czwartek będzie czynny tradycyjnie od godziny 10:00, jednak przypominamy, że w dzień meczu nie prowadzi on sprzedaży biletów. Wyjątkowo również w ten właśnie dzień zamówione i opłacone karnety odbierać będzie można w KASIE NIEBIESKIEJ.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]