W poniedziałek rusza sprzedaż biletów na mecz Zarią Bălți ()

12 lipca piłkarze Górnika zagrają po raz pierwszy od 24 lat w europejskich pucharach. W I rundzie kwalifikacji UEFA Ligi Europy zabrzanie podejmą u siebie Zarię Bălți. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:00. Poniżej przedstawiamy harmonogram sprzedaży biletów na to spotkanie. 

Górnik Zabrze SSA informuje, że sprzedaż biletów na ten mecz rozpocznie się w 9 lipca (poniedziałek). Bilety będą dostępny zarówno internetowo, jak i stacjonarnie.

UWAGA: Ze względu na krótki okres sprzedaży w przypadku meczu pucharowego z Zarią wyjątkowo nie będzie obowiązywał tradycyjny 24-godzinny okres pierwszeństwa dla członków programu TRÓJKOLOROWI.

Sprzedaż internetowa (startuje o godzinie 8:00) odbywa się za pośrednictwem platformy www.bilety.arenazabrze.pl. W punktach stacjonarnych bilety można nabywać zgodnie z harmonogramem ich pracy:

SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00;
GALERIA ZABRZE - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00;
WYSPA W CH M1 - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00;
BIURO PODRÓŻY BRENDAN – czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30.
KASA NIEBIESKA - czynna 9 lipca (poniedziałek) w godzinach 15:00 - 20:00.

Godziny otwarcia kas w następnych dniach poprzedzających mecz z Zarią uzależnione są od zainteresowania i natężenia sprzedaży.

Mecz I rundy kwalifikacji Ligi Europy zakwalifikowany został jako mecz kategorii TOP.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online