Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Vlad Goian, trener Zarii Balti: – Wiedzieliśmy, że Górnik to niebezpieczny zespół zarówno w ataku pozycyjnym, jak i w kontrach. Zagraliśmy dobrze w defensywie, utrzymując rywala i jego groźnych napastników z dala od naszej bramki, choć oczywiście zabrzanie dominowali, mieli przewagę w posiadaniu piłki, stworzyli więcej sytuacji bramkowych.  Mnie żal naszych 2-3 okazji, zwłaszcza w końcówce spotkania. Mimo porażki nie powiem złego słowa o podopiecznych – dali z siebie wszystko.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: – Bardzo trudny dla nas mecz od samego początku. Szukaliśmy swoich szans, szukaliśmy upragnionej bramki, która sprawiłaby, że formacje rywala nie będą tak blisko siebie. Chciałbym pochwalić moich chłopaków – większość – bo przecież niemal wszyscy debiutowali w tych rozgrywkach. W rewanżu spodziewam się jednak trudniejszego meczu, zupełnie innego niż pierwsza potyczka. Musimy być do niego bardzo dobrze przygotowani.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online