Forum
 

Wojciech Pawłowski w najbliższych dniach opuści Górnika? ()

Być może na dniach wyjaśni się sytuacja Wojciecha Pawłowskiego w Górniku. Kilka dni temu na jego Facebookowym koncie ukazał się emocjonalny wpis, którym Pawłowski skomentował swoją obecną sytuację. Zawodnik znalazł się bowiem na zakręcie swojej kariery. Bramkarzem numer 2 w Górniku został Daniel Bielica. 
Czy Pawłowski dodałby jeszcze coś do zamieszczonego na Facebooku wpisu. – Nie chcę tworzyć skomplikowanej narracji. Mój wpis miał raczej charakter prywatny i nie zależy mi w tej kwestii na rozgłosie. Wszystko, co ważne, już powiedziałem – wyjaśnia krótko.
Pytamy, czy jest w kontakcie z trenerem Górnika? – Rozmawiał ze mną wielokrotnie, w ostatnich dniach również. Wiem, że z powodu nowej filozofii klubu mam być trzecim bramkarzem i walczyć o pozycję numer dwa. Ale w mojej prywatnej opinii całym poprzednim sezonem udowadniałem, że ta pozycja mi się należy i powinienem mieć raczej szansę powalczenia o numer jeden – tłumaczy Pawłowski.
Zawodnik, który na swoim koncie ma występy i pobyty m.in. w Udinese, Latinie i Granadzie, nie wie do końca, jak potoczy się jego najbliższa przyszłość. Wiele wskazuje na to, że jeszcze w letnim okienku transferowym zmieni klub. — Toczą się różne rozmowy, ale nie mogę niczego zdradzić. Jeśli jakieś zmiany nastąpią, to raczej prędzej niż później – wyjaśnia.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online