Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Dariusz Dźwigała, trener Wisły: - Serce zaczęło mi mocniej bić, gdy wjeżdżałem na ten stadion – przypomniały mi się piękne chwile w Górniku. Mój zespół muszę pochwalić za grę, więc… pozostaje duży niedosyt. Stworzyliśmy wiele okazji, którymi mogliśmy zamknąć to spotkanie bardzo szybko. Jesteśmy chwaleni po raz drugi w tym sezonie, ale mamy tylko jeden punkt. Taka jest piłka.

Marcin Brosz, trener Górnika: - Do 70 minuty mieliśmy problemy z tym, żeby wejść na nasze normalne obroty. Potem była już wymiana ciosów i różnie ten mecz mógł się zakończyć. Zdobyliśmy punkt i to jest ważne, ale chciałby, żebyśmy stwarzali sobie więcej sytuacji. Wszyscy mamy nadzieję, że w czwartkowym pucharowym meczu będzie więcej okazji bramkowych.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]