Igor Angulo: To była szczęśliwa akcja i bramka ()

Rozmowa z Igorem Angulo, napastnikiem Górnika
» Dlaczego zawsze to pan musi ratować Górnika?
Igor Angulo: – Bo jestem napastnikiem. Gol, który daje punkty, a w tym przypadku jeden punkt, zawsze cieszy. Nie będę pana oszukiwał, to była szczęśliwa akcja i bramka, bo wcześniej mieliśmy ogromne trudności ze stworzeniem sobie jakichkolwiek sytuacji. Dla mnie ważne jest też to, że zacząłem strzelać w ekstraklasie i mam nadzieję, że tych bramek będzie więcej w kolejnych meczach.

»Wisła Płock wysoko zawiesiła wam poprzeczkę i prawdę mówiąc powinna wywieźć z Zabrza 3 punkty. Zgadza się pan?
– Taka jest piłka nożna, ale faktycznie grali nieźle. Widać, że to dobry zespół i doświadczyłem tego już rok temu. Przecież to z nimi walczyliśmy o udział w europejskich pucharach. Wiedzieliśmy, że może być trudno, ale walczyliśmy, jak zawsze. To właśnie jest nasza cecha charakterystyczna. Nie ważne kto gra od pierwszej minuty, nasi kibice zawsze mogą spodziewać się tego, że nie będziemy odpuszczali.

» Mecze co kilka dni w pucharach i lidze mają na was tak duży wpływ?
– Tak bym nie powiedział. Myślę, że bardziej wpływ na nas miał wynik ostatniego meczu i jego przebieg. Z Trenczynem nie zagraliśmy źle, mieliśmy wiele sytuacji i trudno nam było wymazać to rozczarowanie z głowy. Może dlatego w niedzielę nie wyglądaliśmy tak, jak zwykle.

»W czwartek remis nic wam nie da. Musicie zagrać ofensywniej, skuteczniej i wygrać, jeżeli chcecie wyeliminować zespół Trenczyna…
– Oczywiście. Pozytywem jest ten pierwszy mecz, bo powtórzę, nie graliśmy źle i mieliśmy sporo okazji. Musimy zagrać podobnie z tą różnicą, że będziemy skuteczniejsi. Szansa na awans wciąż jest i my nadal wierzymy!

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]