Forum
 

Konrad Michalak trafi do Górnika? ()

Serwis "Piłka Nożna" ustalił, że przy Roosevelta prowadzą zaawansowane rozmowy z Legią Warszawa w sprawie wypożyczenia Konrada Michalaka. Skrzydłowy, który w ubiegłym sezonie występował w Wiśle Płock, nie może być pewny miejsca w podstawowym składzie mistrza Polski i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to swoją karierę będzie kontynuował w Zabrzu. 

Od początku obecnego sezonu 20-latek wystąpił w zaledwie jednym meczu, spędzając na boisku 45 minut. Jeśli zaś weźmiemy pod lupę ubiegłą kampanię, to możemy z tym wynikiem zestawić 32 spotkania, w których udało mu się strzelić dwie bramki i dołożyć na swoje konto cztery asysty.

W Górniku Michalak miałby nieporównanie więcej możliwości na regularne występy. Czwarty zespół minionego sezonu w Lotto Ekstraklasie stracił bowiem w lecie takich zawodników jak Damian Kądzior, a w szczególności Rafał Kurzawa. Wypożyczenie skrzydłowego Legii miałoby znacząco wpłynąć na siłę rażenia zabrzańskiej drużyny w ofensywie.

Wypożyczenie 20-letniego Michalaka miałoby obowiązywać do końca sezonu, a Górnik nie miałby po tym okresie prawa do skorzystania z opcji transferu definitywnego.

źródło: Piłka NożnaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online