Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Piotr Stokowiec (trener Lechii): "Zagraliśmy dobry mecz pod względem taktycznym. Byliśmy wyrachowani, konsekwentni i skoncentrowani. Graliśmy tak jak założyliśmy. Nie straciliśmy gola, co jest ogromnym kapitałem. Cieszę się ze zwycięstwa, myślę, że pokazaliśmy dziś trochę wartości. Może nie był to w naszym wykonaniu porywający mecz, ale uważam, że zasłużenie wywozimy trzy punkty. Celem była wygrana, jej kosztami są żółte kartki. One nie wynikały z chamstwa czy złośliwości tylko z walki".

Marcin Brosz (trener Górnika): "Widzimy, że wiele rzeczy teraz musimy od nowa kształtować, wielu się uczyć. Budowaniu akcji poświęcimy wiele czasu. Ten mecz pokazał, że wiele elementów musimy zbudować od podstaw. W każdym meczu chcemy punktować, dzisiaj nam się nie udało. Dziękuję kibicom, do końca czuliśmy ich wsparcie. Bardzo nam zależało na strzeleniu bramki, bo ona dodałaby temu młodemu zespołowi animuszu. Nie wiadomo jeszcze, na ile groźny jest uraz Szymona Żurkowskiego, więcej będziemy wiedzieli po prześwietleniu".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online