Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Dla nas bardzo ważny był początek. Przed utraconą bramkę mieliśmy swoje sytuacje, ale później rozpędzona Wisła przez strzelenie pierwszej i drugiej bramki wybiła nasze argumenty. W drugiej połowie wyszliśmy z dużym animuszem. Naszym założeniem było strzelić i dać sobie wiarę i nadzieję. Szkoda, że to się nie udało. Zdawaliśmy sobie sprawę, że to dla nas szansa. 

Maciej Stolarczyk (trener Wisły K.): - Jestem zadowolony z tego rezultatu i z tego, jak zaprezentowali się moi zawodnicy. Mimo że Górnik bardzo dobrze wszedł w mecz i starał się nas zepchnąć do defensywy. Po kilkunastu minutach opanowaliśmy jednak sytuację i stworzyliśmy kilka okazji, z których padły bramki. Trzeba przyznać, że Górnik miał swoje szanse. Mecz był otwarty, a oba zespoły były zainteresowane zwycięstwem. Jestem pod wrażeniem tego, jak zaprezentowali się moi zawodnicy. Była duża intensywność i sporo momentów, które przysporzyły nam sytuacje, po których strzeliliśmy gole.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online