Igor Angulo: Trzeba dobrze wykorzystać przerwę w rozgrywkach ()

Reprezentacyjna przerwa ma pomóc Górnikowi w osiąganiu lepszych wyników i ligowych zwycięstwach, których zabrzanom tak mocno potrzeba.
Piątkowe remisowe starcie z Pogonią obnażyło wszystkie braki „górników”. Choć zespołowi prowadzonemu przez Marcina Brosza nie można odmówić chęci, ambicji, woli walki, co docenili też po meczu kibice, to na pewno brakuje jednego, jakości. 
– Szkoda straconej szansy. Przed przerwą na mecze reprezentacji chcieliśmy wygrać, tym bardziej u siebie przed naszymi kibicami. Nie udało się mimo tego, że i do przerwy i po przerwie mieliśmy swoje sytuacje. Niestety, nie potrafiliśmy ich wykorzystać. W tej sytuacji trzeba się cieszyć z tego, że przynajmniej udało się zremisować – mówił po meczu z „portowcami” Igor Angulo, który ostatni zszedł z murawy.
W kluczowym momencie to właśnie napastnik z Kraju Basków wziął na barki ciężar odpowiedzialności i celnym strzałem z rzutu karnego doprowadził do wyrównania. To było jego trafienie numer 3 w tym sezonie.
Angulo w swoich poczynaniach z przodu jest jednak mocno osamotniony. Nie ma należytego wsparcia kolegów, jak było to w poprzednim sezonie. – Mówiłem, że teraz o gole będzie znacznie trudniej. Trzeba walczyć, starać się w kolejnych grach. Tyle mogę powiedzieć – komentuje krótko Hiszpan. (...)
Czy czas gra w takim razie na korzyść „górników”? – Zobaczymy jak będzie. W zespole są nowi zawodnicy, którzy potrzebują czasu żeby wkomponować się w drużynę. Teraz jest trochę czasu na to, żeby popracować. Trzeba dobrze wykorzystać przerwę w rozgrywkach i jak najlepiej przygotować się do kolejnych spotkań – podkreśla Angulo.
Po przerwie na reprezentację kolejnym rywalem zabrzan będzie na wyjeździe, gdzie Górnik w tym sezonie prezentuje się lepiej niż u siebie, Zagłębie Sosnowiec. Mecz na Stadionie Ludowym za dwa tygodnie częściowo da odpowiedź na pytanie o co Górnik w tym sezonie będzie walczył.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]