Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): "Od samego początku było widać, że oba zespoły chcą wygrać to spotkanie. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy narzucić takiego tempa jak chcieliśmy. W końcówce drugiej części pokazaliśmy, że przerwa w rozgrywkach została przez nas dobrze wykorzystana. Zdecydowanie więcej kilometrów przebiegliśmy. Parę sytuacji stanowiło znamiona tego, co chcemy w perspektywie grać. Będziemy dążyli do powtarzalności. Widać efekty naszej pracy, tworzy się silny kolektyw. Widać też, jak trudne jest dla młodych zawodników wejście w seniorską piłkę".

Dariusz Dudek (trener Zagłębia): "Ciężko po takich emocjach zebrać myśli. Chcieliśmy dominować, a przede wszystkim u siebie zdobyć trzy punkty. Ten nasz plan nie został niestety zrealizowany. Nie jestem zadowolony z remisu na własnym boisku, straciliśmy dziś dwa punkty. Powinniśmy być bardziej skuteczni w sytuacjach, które sobie stwarzamy. Pretensję mogę mieć o brak koncentracji przy finalizowaniu naszych akcji. VAR znów pokrzyżował nam plany, ale walczymy dalej. Każdy punkt szanujemy, wydaje mi się, że z meczu na mecz gramy coraz lepiej, a jeśli poprawimy skuteczność wszystko będzie dobrze".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]