Szymon Żurkowski wraca do gry ()

Dobra wiadomość dla fanów Górnika przed jutrzejszymi derbami z Piastem. Do meczowej osiemnastki wraca jeden z liderów drużyny Szymon Żurkowski.
20-latek wrócił już do treningów, a jak na czwartkowej konferencji prasowej poinformował Marcin Brosz, w sobotę znajdzie się w meczowej kadrze zabrzan na prestiżowe spotkanie w Gliwicach.
– To dla nas istotna informacja, bo wiadomo, Szymon to zawodnik o dużych umiejętnościach boiskowych, a poza tym dodaje zespołowi pozytywnej energii – podkreśla szkoleniowiec „górników”. Trenera Brosza zapytaliśmy czy to oznacza, że młodzieżowy reprezentant Polski znajdzie się w wyjściowym zestawieniu jedenastki z Zabrza przy Okrzei? – O tym czy Szymon wybiegnie na boisko w podstawowym składzie czy nie zdecyduje piątkowy trening – odpowiedział krótko szkoleniowiec.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]