Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): - Graliśmy za nerwowo, szczególnie w pierwszej połowie. Po przerwie chcieliśmy trochę to uspokoić, bo wiedzieliśmy, że każdy odbiór, wymiana choćby dwóch podań, będzie dla nas szansą na stworzenie sytuacji bramkowej. Nie udało się nam tego zrobić, straciliśmy dwa gole i wracamy pokonani. Stwarzamy zbyt mało sytuacji, co wcześniej było naszym największym plusem, tempo gry też nie było takie jak kiedyś. Po meczu z Lechem wydawało się, że będzie progres, ale w tym spotkaniu nie zagraliśmy tak, jak byśmy chcieli. To na pewno zastanawia.

Michał Probierz (trener Cracovii): - Na początku widać było, że obydwa zespoły były bardzo nerwowe. Nie wiem, jak to wyglądało z góry, ale ja na dole widziałem, że tempo było ogromne. Zresztą statystyki to potwierdziły, bo Górnik nabiegał 121 kilometrów, a my 119. Zdaję sobie sprawę, że w pierwszej połowie nie było to wielkie widowisko, my mieliśmy swoje problemy w środku pola. Po Damianie Dąbrowskim widać było, że dawno nie grał i miał problemy z Szymonem Żurkowskim, który świetnie się rozwija. Poza tym zbyt nerwowo przechodziliśmy do ataku. W przerwie powiedziałem zawodnikom, że jestem spokojny o wynik, bo solidnie pracowaliśmy i wiedziałem, że w końcu wykorzystamy swoje sytuacje. Chciałbym też pochwalić rezerwowych, bo dali dobre zmiany.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]