Andrzej Strejlau krytykuje władze Górnika. "Wysiłek trenera zamienia się w syzyfową pracę" ()

Górnik Zabrze po porażce z Cracovią (0:2) spadł na ostatnie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Andrzej Strejlau broni trenera Marcina Brosza i uważa, że Górnik potrzebuje wzmocnień.
Na trenera Marcina Brosza po meczu w Krakowie wylała się fala krytyki. Sporo zastrzeżeń mieli do niego kibice Górnika, którzy dopingowali na stadionie swój zespół. Andrzej Strejlau uważa, że to nie szkoleniowiec jest winny słabej formy zabrzańskiego zespołu.
- Marcin Brosz nie jest na tę chwilę gorszym trenerem, niż był kilka miesięcy wcześniej. Osoby odpowiedzialne za kierowanie klubem muszą jednak poważnie pomyśleć o wzmocnieniu zespołu. W przeciwnym wypadku cały wysiłek trenera zamienia się w syzyfową pracę - powiedział Strejlau na antenie "Eurosportu".
W tym sezonie Górnik odniósł tylko jedno zwycięstwo. Dokładnie 5 sierpnia pokonał Miedź Legnica. Od tego czasu śląski zespół zaliczył dziewięć meczów z rzędu bez wygranej i spadł na ostatnie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasa, a jeszcze rok temu był liderem rozgrywek i rewelacją ligi.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]