Tomasz Loska i Łukasz Wolsztyński: Bądźcie z nami! ()

Piłkarze Górnika przygotowują się do niedzielnego meczu z Zagłębiem i apelują do kibiców o wsparcie. Podopieczni trenera Brosza zdają sobie doskonale sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej znajduje się obecnie zespół. Wierzą w to, że niedzielny mecz może rozpocząć lepszą passę, podkreślają również, jak bardzo potrzebują wsparcia trybun. 

Tomasz Loska: - Jako drużyna trzymamy się razem, bo nie jest to dla nas łatwy okres. W tym momencie najbardziej potrzebujemy wsparcia kibiców. Dodają nam oni wiatru w żagle.

Łukasz Wolsztyński: - W tym momencie, w którym teraz się znajdujemy jest ciężej. Potrzebujemy wsparcia. Musimy przemówić na boisku i powrócić na tą ścieżkę, jaką obraliśmy sobie na początku sezonu. W trudnych i dobrych chwilach zawsze byliśmy razem i mam nadzieję, że dalej tak będzie.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]