Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): "Pierwsza połowa na poziomie ekstraklasy nie powinna nam się przydarzyć. W drugiej połowie chcieliśmy strzelić jak najszybciej bramkę, żeby dać sobie szansę na złapanie kontaktu. Pierwsza połowa, szczególnie te początkowe fragmenty, spowodowała, że wyjeżdżamy ze stratą czterech bramek".

Gino Lettieri (trener Korony): "Sądzę, że widzieliśmy sensacyjną pierwszą połowę - byliśmy od pierwszej minuty na boisku, wchodziliśmy w pojedynki, szybko potrafiliśmy zdobyć bramkę, potem drugą, później niepotrzebnie był ten karny. Po nim nie zastanawialiśmy się zbyt długo, graliśmy swoje, zdążyliśmy przed przerwą zdobyć jeszcze dwie bramki. Uważam, że taktycznie dzisiaj zespół pokazał to, co sobie wyobrażamy jeden do jednego. Gratuluję zespołowi, przede wszystkim pierwszej połowy. Druga połowa nie wyglądała już tak, jak sobie to wyobrażaliśmy. Szkoda, bo oczekiwaliśmy jeszcze troszeczkę więcej, ale wiemy, że kiedy zespół prowadzi 4:1, to nie wygląda to już tak, jak powinno. Zawodnicy robią krok mniej, głową nie są już tak bardzo na boisku, przez to szkoda drugiej połowy. Cieszymy się przede wszystkim z pierwszej części spotkania, z drugiej nie jesteśmy zadowoleni, ale potrafimy ją wybaczyć zespołowi".