Ariel Borysiuk trafi do Górnika? ()

Górnik wiosną będzie walczyć o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie. Zarząd klubu szuka wzmocnień, a na liście życzeń jest między innymi Ariel Borysiuk z Lechii Gdańsk.
Według informacji "Gazety Wyborczej", w kręgu zainteresowań działaczy Górnika jest Ariel Borysiuk. Były reprezentant Polski jesień spędził w Lechia Gdańsk, ale tam był tylko rezerwowym. W pięciu ligowych meczach zagrał tylko 128 minut, a po raz ostatni w lidze wystąpił 22 września.
Borysiuk ma jeszcze przez dwa i pół roku ważną umowę z Lechią. Z gdańskiego klubu może odejść albo w ramach transferu definitywnego, albo wypożyczenia. Górnik nie potwierdził, że prowadzi rozmowy z 27-latkiem, ale od dwóch lat polityka klubu jest taka, że nie komentuje medialnych doniesień dotyczących negocjacji.
Wcześniej na testach w Górniku byli dwaj piłkarze III-ligowej Warty Gorzów Wielkopolski: napastnik Dominik Zakrzewski oraz pomocnik Mateusz Duchowski.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online