Tomasz Jodłowiec na celowniku Górnika ()

W Piaście liczą, że pomocnik nadal będzie grał w Gliwicach. Byłego reprezentanta chce również pozyskać Górnik Zabrze. Ostatni rok Tomasz Jodłowiec spędził w Piaście, gdzie był wypożyczony z Legii Warszawa do 31 grudnia. Mimo że często trapiły go kontuzje (stłuczone żebra i uraz kostki), runda jesienna była dla niego udana. Strzelił trzy gole, skutecznie walczył w środku pola oraz zwykle miał też najwięcej przebiegniętych kilometrów w drużynie. Jego umowa z mistrzami Polski wygasa dopiero za półtora roku. Legia w poniedziałek wyjeżdża na obóz do Portugalii. Na razie nie wiadomo, czy Jodłowiec znajdzie się w kadrze, która leci do miejscowości Troia Peninsula. Możliwe też, że piłkarz rozwiąże kontrakt (na mocy porozumienia z klubem Legia wypłaciłaby mu część wynagrodzenia z góry). – Chciałbym, aby Jodłowiec został u nas. Sprawa jest rozwojowa i musi rozstrzygnąć się pomiędzy obydwoma klubami – mówił w grudniu trener Piasta Waldemar Fornalik.
Okazuje się jednak, że środkowego pomocnika chce także pozyskać Górnik Zabrze, tym bardziej, że zimą Zabrze ma opuścić Szymon Żurkowski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online