Lech zainteresowany Tomaszem Loską? ()

Sporo w pierwszych dniach roku dzieje się wokół Górnika. Na razie brak transferowych konkretów, ale nie znaczy to, że nic się nie dzieje. Tomasz Loska też się może o tym przekonać.
Młodzieżowy reprezentant Polski nie ma za sobą udanej rundy. W pierwszoligowych rozgrywkach i potem w ekstraklasie był jednym z najmocniejszych punktów zespołu. Jesienią nie szło mu tak, jakby chciał. Doszło nawet do tego, że w grudniu na jeden mecz stracił miejsce między słupkami, gdzie zastąpił go 19-letni Daniel Bielica.
Tymczasem teraz dość nieoczekiwanie pojawiło się zainteresowanie Loską ze strony Lecha. „Kolejorz” rozgląda się bowiem za perspektywicznym bramkarzem na lata. Wkrótce – 30 czerwca – kończą się bowiem kontrakty doświadczonym Jasminowi Buriciowi i Matuszowi Putnockiemu. Jeden z nich będzie się wkrótce żegnał z Poznaniem. W tej sytuacji szefowie Lecha zainteresowani są bramkarzem Górnika. Jeśli teraz nie dojdzie do konkretów, to wiele wskazuje na to, że temat wróci latem. Kontrakt z klubem z Zabrza już prawie 23-letniego bramkarza jest ważny do czerwca 2021 roku. Loska przez portal transfermarkt.de wyceniany jest na pół miliona euro.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online